Kangaroo Jack
Raak nooit meer kwijt wat je aan het kijken bent.
Al je films en series op één plek. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat je hierna kunt kijken.
2,010 kijkers houden dit bij op Moventra ·gratis om mee te doen
- Regisseur
- David McNally
- Schrijvers
- Steve Bing, Scott Rosenberg, Barry O'Brien
- Sterren
- Jerry O'Connell, Anthony Anderson, Estella Warren
- Genre
- Comedy, Adventure, Crime
Verhaal
Twee jeugdvrienden, een New Yorkse haarstylist en een musicus, raken verwikkeld in maffiazaakjes. Ze worden gedwongen om 50.000 dollar af te leveren in Australië. Als ze het geld door de schuld van een kangoeroe per ongeluk verliezen, raken ze diep in de problemen.
- Tagline
- He stole the money... and he's not giving it back.
- Genre
- Comedy, Adventure, Crime
- Beoordeling
- PG
- Studio's
- Castle Rock Entertainment, Jerry Bruckheimer Films
- Uitgebracht
- 2003
- Talen
- Engels
- Landen
- United States of America
Op het web
Jerry O'Connell
Charlie Carbone
Anthony Anderson
Louis Booker
Estella Warren
Jessie
Christopher Walken
Salvatore 'Sal' Maggio
Michael Shannon
Frankie Lombardo
Marton Csokas
Mr. Smith
Dyan Cannon
Anna Carbone
Frank Welker
Kangaroo Jack (voice)
John McNeill
Customs Officer
Bill Hunter
Blue
Tony Nikolakopoulos
Sal's Capo
David Ngoombujarra
Mr Jimmy
Denise Roberts
Tansy
Lara Cox
Cute Girl on Plane
Damien Fotiou
Baby J
Helen Thomson
TV Announcer
Christopher James Baker
Crumble
Antonio Vitiello
Toot
Marco Sellitto
Blasta
Ryan Gibson
Hoon
Reviews
1 recensie**_Fun adventure in the Outback_** Two Brooklyn friends (Jerry O'Connell and Anthony Anderson) are commissioned by a mob boss (Christopher Walken) to deliver $50,000 to a shady character in the Outback. The operation goes awry when a kangaroo inadvertently runs off with one of the guys’ jacket… and the money. Michael Shannon is on hand as a mob heavy. "Kangaroo Jack" (2003) is a likable family-friendly adventure/comedy with the typical eye-rolling kid humor (e.g. fart jokes). It’s fun, harmless hokum highlighted by spectacular Australian cinematography and the beautiful Estella Warren as an Outback preservationist. The humorous camaraderie of the protagonists is another highpoint. But the story isn’t as compelling as I hoped it would be and the camera never really captures Estella’s beauty beyond her lovely face and bosom. It runs 1 hour, 29 minutes and was shot in Australia and Brooklyn with reshoots done in Los Angeles. GRADE: C+
Beoordeling
5.3
Votes
1K
Popularity
5
Foto's
Stills en key art van de film
Jouw gratis film- & serietracker
Wat is Moventra?
Met Moventra volg je films en series naast elkaar — bewaar titels voor later, markeer ze als gezien en ga verder waar je gebleven was.
Watchlist
Bewaar films en series die je later wilt kijken.
Afleveringen volgen
Houd elk seizoen en elke aflevering bij terwijl je kijkt.
Aanbevelingen
Vind vergelijkbare titels als iets niets voor je is.
Im- & export
Neem je lijst mee en houd zelf de controle over je gegevens.
Veelgestelde vragen
Kan ik Kangaroo Jack volgen op Moventra?
Kan ik Kangaroo Jack op al mijn apparaten volgen?
Hoe raadt Moventra films aan zoals Kangaroo Jack?
Staat er reclame op Moventra?
Verlies Kangaroo Jack — of iets anders dat je kijkt — nooit meer uit het oog.
Voor altijd gratis, geen reclame. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat er hierna komt.