El Capo
Raak nooit meer kwijt wat je aan het kijken bent.
Al je films en series op één plek. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat je hierna kunt kijken.
1,780 kijkers houden dit bij op Moventra ·gratis om mee te doen
- Bedenker
- Gustavo Bolívar
- Zender
- RCN
- Sterren
- Marlon Moreno, Katherine Vélez, Óscar Borda
- Genre
- Drama, Crime
Verhaal
El Capo, the most wanted drug dealer in Mexico, has been intercepted while hiding with his trusted men, his wife and his lover. During his escape, he declares war on the government and his own past.
- Zender
- RCN
- Bedenker
- Gustavo Bolívar
- Afleveringsduur
- 45 min
- Studio's
- Fox Telecolombia, RCN
- Eerste uitzending
- 24 augustus 2009
- Talen
- Spaans
- Officiële site
- Bezoek
Trefwoorden
Cast
Marlon Moreno
Pedro Pablo León Jaramillo 'El Capo'
Katherine Vélez
Isabel Cristina Marín
Óscar Borda
Osvaldo Tovar 'Tato'
Maria Adelaida Puerta
Pilar Monroy 'La Perrys'
Juan Carlos Vargas
Detective Diego Velandia
Natalia Jerez
Julieta León Marín 'la Mona Lisa'
Cristina Umaña
Bruna
Erika Monserrate Vélez Zambrano
Agente Priscila
Marlon Moreno
Pedro Pablo León Jaramillo 'El Capo'
Katherine Vélez
Isabel Cristina Marín
Óscar Borda
Osvaldo Tovar 'Tato'
Maria Adelaida Puerta
Pilar Monroy 'La Perrys'
Juan Carlos Vargas
Detective Diego Velandia
Natalia Jerez
Julieta León Marín 'la Mona Lisa'
Cristina Umaña
Bruna
Erika Monserrate Vélez Zambrano
Agente Priscila
Andrés Echavarría
Hombre DEA
Reviews
Nog geen recensies
Er zijn nog geen recensies voor deze titel. Kom snel terug.
Beoordeling
7.7
Votes
1K
Afleveringen
226
Foto's
Stills en key art van de serie
Jouw gratis film- & serietracker
Wat is Moventra?
Moventra houdt je films en series op één plek bij. Bewaar wat je wilt kijken, vink afleveringen af en weet altijd wat je hierna kunt kijken.
Watchlist
Bewaar films en series die je later wilt kijken.
Afleveringen volgen
Houd elk seizoen en elke aflevering bij terwijl je kijkt.
Aanbevelingen
Vind vergelijkbare titels als iets niets voor je is.
Im- & export
Neem je lijst mee en houd zelf de controle over je gegevens.
Veelgestelde vragen
Waar kan ik El Capo volgen?
Kan ik El Capo op mijn watchlist zetten?
Kan ik series vinden die lijken op El Capo?
Is Moventra gratis?
Pak El Capo op waar je gebleven was — op elk apparaat, gratis.
Voor altijd gratis, geen reclame. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat er hierna komt.