Naar inhoud
Schloss Einstein

Episode 9

S01E09 30 okt. 1998 25 min
Je gratis film- & serietracker

Raak nooit meer kwijt wat je aan het kijken bent.

Al je films en series op één plek. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat je hierna kunt kijken.

Met
Elisa Ueberschär Ill-Young Kim Meri Koivisto Liz Baffoe Frederic Heidorn

Gratis te volgen · kijk mee met wie hun films en series bijhouden op Moventra

Two Newcomers at Schloss Einstein S01E01 25 min

Two Newcomers at Schloss Einstein

4 sep. 1998

Episode 2 S01E02 25 min

Episode 2

11 sep. 1998

Episode 3 S01E03 25 min

Episode 3

18 sep. 1998

Episode 4 S01E04 25 min

Episode 4

25 sep. 1998

Episode 5 S01E05 25 min

Episode 5

2 okt. 1998

Episode 6 S01E06 25 min

Episode 6

9 okt. 1998

Episode 7 S01E07 25 min

Episode 7

16 okt. 1998

Episode 8 S01E08 25 min

Episode 8

23 okt. 1998

Episode 9 S01E09 25 min

Episode 9

30 okt. 1998

Episode 10 S01E10 25 min

Episode 10

6 nov. 1998

Episode 11 S01E11 25 min

Episode 11

13 nov. 1998

Episode 12 S01E12 25 min

Episode 12

20 nov. 1998

Episode 13 S01E13 25 min

Episode 13

27 nov. 1998

Episode 14 S01E14 25 min

Episode 14

4 dec. 1998

Episode 15 S01E15 25 min

Episode 15

11 dec. 1998

Episode 16 S01E16 25 min

Episode 16

18 dec. 1998

Episode 17 S01E17 25 min

Episode 17

25 dec. 1998

Episode 18 S01E18 25 min

Episode 18

8 jan. 1999

Episode 19 S01E19 25 min

Episode 19

15 jan. 1999

Episode 20 S01E20 25 min

Episode 20

22 jan. 1999

Episode 21 S01E21 25 min

Episode 21

29 jan. 1999

Episode 22 S01E22 25 min

Episode 22

5 feb. 1999

Episode 23 S01E23 25 min

Episode 23

12 feb. 1999

Episode 24 S01E24 25 min

Episode 24

19 feb. 1999

Episode 25 S01E25 25 min

Episode 25

26 feb. 1999

Episode 26 S01E26 25 min

Episode 26

5 mrt. 1999

Episode 27 S01E27 25 min

Episode 27

12 mrt. 1999

Episode 28 S01E28 25 min

Episode 28

19 mrt. 1999

Episode 29 S01E29 25 min

Episode 29

26 mrt. 1999

Episode 30 S01E30 25 min

Episode 30

2 apr. 1999

Episode 31 S01E31 25 min

Episode 31

9 apr. 1999

Episode 32 S01E32 25 min

Episode 32

16 apr. 1999

Episode 33 S01E33 25 min

Episode 33

23 apr. 1999

Episode 34 S01E34 25 min

Episode 34

30 apr. 1999

Episode 35 S01E35 25 min

Episode 35

7 mei 1999

Episode 36 S01E36 25 min

Episode 36

14 mei 1999

Episode 37 S01E37 25 min

Episode 37

21 mei 1999

Episode 38 S01E38 25 min

Episode 38

28 mei 1999

Episode 39 S01E39 25 min

Episode 39

4 jun. 1999

Episode 40 S01E40 25 min

Episode 40

11 jun. 1999

Episode 41 S01E41 25 min

Episode 41

18 jun. 1999

Episode 42 S01E42 25 min

Episode 42

25 jun. 1999

Episode 43 S01E43 25 min

Episode 43

2 jul. 1999

Episode 44 S01E44 25 min

Episode 44

9 jul. 1999

Episode 45 S01E45 25 min

Episode 45

16 jul. 1999

Episode 46 S01E46 25 min

Episode 46

23 jul. 1999

Episode 47 S01E47 25 min

Episode 47

30 jul. 1999

Episode 48 S01E48 25 min

Episode 48

6 aug. 1999

Episode 49 S01E49 25 min

Episode 49

13 aug. 1999

Episode 50 S01E50 25 min

Episode 50

20 aug. 1999

Episode 51 S01E51 25 min

Episode 51

27 aug. 1999

Episode 52 S01E52 25 min

Episode 52

3 sep. 1999

Episode 53 S01E53 25 min

Episode 53

10 sep. 1999

Episode 54 S01E54 25 min

Episode 54

17 sep. 1999

Episode 55 S01E55 25 min

Episode 55

24 sep. 1999

Episode 56 S01E56 25 min

Episode 56

1 okt. 1999

Episode 57 S01E57 25 min

Episode 57

8 okt. 1999

Episode 58 S01E58 25 min

Episode 58

15 okt. 1999

Episode 59 S01E59 25 min

Episode 59

22 okt. 1999

Episode 60 S01E60 25 min

Episode 60

29 okt. 1999

Episode 61 S01E61 25 min

Episode 61

5 nov. 1999

Episode 62 S01E62 25 min

Episode 62

12 nov. 1999

Episode 63 S01E63 25 min

Episode 63

19 nov. 1999

Episode 64 S01E64 25 min

Episode 64

26 nov. 1999

Episode 65 S01E65 25 min

Episode 65

3 dec. 1999

Episode 66 S01E66 25 min

Episode 66

10 dec. 1999

Episode 67 S01E67 25 min

Episode 67

17 dec. 1999

Episode 68 S01E68 25 min

Episode 68

24 dec. 1999

Episode 69 S01E69 25 min

Episode 69

31 dec. 1999

Episode 70 S01E70 25 min

Episode 70

7 jan. 2000

Episode 71 S01E71 25 min

Episode 71

14 jan. 2000

Episode 72 S01E72 25 min

Episode 72

21 jan. 2000

Episode 73 S01E73 25 min

Episode 73

28 jan. 2000

Episode 74 S01E74 25 min

Episode 74

4 feb. 2000

Episode 75 S01E75 25 min

Episode 75

11 feb. 2000

Episode 76 S01E76 25 min

Episode 76

18 feb. 2000

Jouw gratis film- & serietracker

Wat is Moventra?

Met Moventra volg je films en series naast elkaar — bewaar titels voor later, markeer ze als gezien en ga verder waar je gebleven was.

Voor altijd gratis Nooit reclame Films & series in één app Op al je apparaten

Watchlist

Bewaar films en series die je later wilt kijken.

Afleveringen volgen

Houd elk seizoen en elke aflevering bij terwijl je kijkt.

Aanbevelingen

Vind vergelijkbare titels als iets niets voor je is.

Im- & export

Neem je lijst mee en houd zelf de controle over je gegevens.

Veelgestelde vragen

Kan ik Schloss Einstein volgen op Moventra?
Ja — Schloss Einstein staat in de Moventra-catalogus. Voeg het toe aan je bibliotheek en log in seconden alles wat je kijkt.
Kan ik Schloss Einstein op al mijn apparaten volgen?
Zeker. Je voortgang voor Schloss Einstein wordt opgeslagen in je gratis account en blijft in sync op je telefoon, tablet en computer.
Hoe raadt Moventra series aan zoals Schloss Einstein?
We kijken naar genre, thema, cast en wat je eerder hebt gekeken om series te tonen die je na Schloss Einstein waarschijnlijk leuk vindt.
Staat er reclame op Moventra?
Nooit. Moventra is gratis en reclamevrij, en je kunt je gegevens altijd exporteren.

Eén plek voor elke film en serie die je leuk vindt, te beginnen met Schloss Einstein.

Voor altijd gratis, geen reclame. Ga verder waar je gebleven was en weet altijd wat er hierna komt.